Spotkanie członkiń i członków stowarzyszenia

W czwartek 23 marca 2023 r. odbyło się zdalne spotkanie członkiń i członków Stowarzyszenia Dyrektorów i Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury.

Rozmawialiśmy o planach na najbliższe tygodnie oraz na bieżący rok. W wyniku reaktywacji i otwarcia stowarzyszenia na nowe członkinie i nowych członków jest nas już ponad 80 osób!

Zapraszamy Cię jeśli zależy Ci na współtworzeniu reprezentacji środowiska instytucji kultury, w szczególności domów, ośrodków i centrów kultury, a także wspieraniu procesów integracji i profesjonalizacji sektora.

Możesz zostać członkiem lub członkinią Stowarzyszenia jeśli obecnie lub w przeszłości byłeś lub byłaś osobą zarządzającą instytucją kultury, w myśl Ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej lub kierownikiem albo kierowniczką oddziału instytucji kultury (np. filii).

Deklarację członkowską możesz złożyć poprzez formularz elektroniczny lub tradycyjnie. Żeby dowiedzieć się więcej kliknij – Zostań członkiem_członkinią!

Scroll to Top
Skip to content